XBMC Addons - en to id translation catalogue (18 entries)

[ctx: #32000]
en: General
id: Umum

[ctx: #32001]
en: Search Movies
id: Cari Film

[ctx: #32002]
en: Search TV Shows
id: Cari Acara TV.

[ctx: #32003]
en: Search Episodes
id: Cari Episode

[ctx: #32004]
en: Search Music Videos
id: Cari Video Musik

[ctx: #32005]
en: Search Artists
id: Cari Artis

[ctx: #32006]
en: Search Abums
id: Cari Album

[ctx: #32007]
en: Search Songs
id: Cari Lagu

[ctx: #32101]
en: Enter search string
id: Masukkan Pencarian

[ctx: #32203]
en: Browse album
id: Ramban album

[ctx: #32204]
en: Season information
id: Informasi sesi

[ctx: #32205]
en: Play trailer
id: Mainkan trailer

[ctx: #32206]
en: Find album
id: Cari album

[ctx: #32207]
en: Find all seasons
id: Cari semua sesi

[ctx: #32208]
en: Find all episodes
id: Cari semua episode

[ctx: #32209]
en: Find all albums
id: Cari semua album

[ctx: #32210]
en: Find all songs
id: Cari semua lagu

[ctx: #32299]
en: NEW SEARCH
id: PENCARIAN BARU
