XBMC Addons - en to lt translation catalogue (21 entries)

[ctx: #32000]
en: General
lt: Pagrindinis

[ctx: #32001]
en: Search Movies
lt: Ieškoti filmų

[ctx: #32002]
en: Search TV Shows
lt: Ieškoti TV laidų

[ctx: #32003]
en: Search Episodes
lt: Ieškoti epizodų

[ctx: #32004]
en: Search Music Videos
lt: Ieškoti muzikinių vaizdo klipų

[ctx: #32005]
en: Search Artists
lt: Ieškoti atlikėjų

[ctx: #32006]
en: Search Abums
lt: Ieškoti albumų

[ctx: #32007]
en: Search Songs
lt: Ieškoti dainų

[ctx: #32008]
en: Search Actors
lt: Ieškoti aktorių

[ctx: #32009]
en: Search EPG
lt: Ieškoti EPG

[ctx: #32101]
en: Enter search string
lt: Įveskite paieškos eilutę

[ctx: #32203]
en: Browse album
lt: Naršyti albumą

[ctx: #32204]
en: Season information
lt: Sezono informacija

[ctx: #32205]
en: Play trailer
lt: Atkurti anonsą

[ctx: #32206]
en: Find album
lt: Rasti albumą

[ctx: #32207]
en: Find all seasons
lt: Rasti visus sezonus

[ctx: #32208]
en: Find all episodes
lt: Rasti visus epizodus

[ctx: #32209]
en: Find all albums
lt: Rasti visus albumus

[ctx: #32210]
en: Find all songs
lt: Rasti visas dainas

[ctx: #32211]
en: Movies starring
lt: Filmai, kuriuose vaidina

[ctx: #32299]
en: NEW SEARCH
lt: NAUJA PAIEŠKA
